Panel používateľa

(7670214) Bona Spray mop Express + 4 L čistič na tvrdé podlahy ZDARMA

(7670214) Bona Spray mop Express + 4 L čistič na tvrdé podlahy ZDARMA

Každá mamička vie, ako je niekedy zložité udržať čisté podlahy pri každodennom fungovaní domácnosti. Bona pre vás vyvinula jednoduchý spôsob, aby vaše podlahy boli čisté, vyzerali dobre a vy sa cítili skvele. Bona Spray Mop Express je šikovný pomocník na ktorého sa pri upratovaní môžete vždy spoľahnúť. Vďaka novému Bona Spray Mop Express budete veľmi ľahko udržiavať vaše podlahy čisté a bezpečné ako pre vaše deti tak pre vašich domácich miláčikov. Nový Bona Spray Mop Express je jednoduchý, efektívny a bezpečný spôsob starostlivosti o všetky typy podláh.

51,84 € s DPH

Dostupnosť: do 3 dní

Jednoduché a pohodlné ovládanie Jednoduché a rýchle čistenie Šetrný k životnému prostrediu Rýchle schnutie podlahy, nezanecháva škvrny Znovu doplniteľná náplň (k samostatnému zakúpeniu 0,85 l alebo 4 l balenie - neriedi sa!) Sada obsahuje: • Bona Čistič na parkety 0,709 litrov (znovu plniteľná náplň) • Bona Čistič Bona na laminátové podlahy & dlaždice 4 L • Bona Spray Mop Express • Bona čistiaci mikrovláknovou utierku

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info