Panel používateľa

Parador Hydron 600 Dub Skyline perlovo šedý (1744811)

Parador Hydron 600 Dub Skyline perlovo šedý (1744811)

NOVINKA

Nová generácia vodovzdorných laminátových podláh HYDRON 600

56,20 € s DPH

29,99 € s DPH / m2

Dostupnosť: 4-6 týždňov

Výrobca: PARADOR

Bola vyvynutá špeciálne pre vlhké prostrednie a je teda vodovzdorná. Aj pri stojatej vode posktuje ochranu po dobu až 24 hodín. Zaujme najvyššou funkčnosťou a jedinečnou kvalitou designu, ktorý bol vytvorený v spolupráci s renomovanými dizajnérmi.

Hydron je k dispozícii vo formáte širokej dosky. Dojem realistického dreveného dizajnu vytvára jeho prirodzená štruktúra. Vďaka tejto štruktúre je dekor hmatateľný a štruktúra dreva vyzerá realistickejšie. Dizajn s 4V špárou zdôrazňuje jednotlivé dosky a prispieva k tomu, že laminátová podlaha pripomína podlahu zo skutočného dreva. Zvýšená vodivosť laminátovej podlahy HYDRON znižuje elektrostatický náboj podlahy. Rozmerovo stabilná podlaha má taktiež impregnáciu hrán po celom obvode, ako záruku spoľahlivej ochrany proti napuchnutiu.

Laminátová podlaha HYDRON je vhodná pre pokládku na podlahové kúrenie či chladenie. Patentovaný KLIK mechanizmus so zámkom SafeLock® PRO umožňuje bezpečnú a ľahkú pokládku. Pre súkromné použitie je na podlahy tejto produktovej rady poskytnutá doživotná záruka (podľa záručných podmienok spol. Parador) Pre komerčné použitie je záruka 10 rokov.Celková hrúbka:     9 mm
Trieda záťaže:        33
Metráž v balení:     1,87m2
Rozmer lamely:      1285x243 mm

Doživotná bytová záruka, komerčná záruka 10 rokov, vhodné aj na podlahové kúrenie

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info